Deluxe Schaum 300ml Mobelpflege - pěna na nábytek

Kód: 409
Novinka Tip
Značka: Deluxe
45 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.8.2022
Možnosti doručení

Deluxe Schaum 300ml Mobelpflege - pěna na nábytek
Voskový ošetřovací sprej na nábytek Karnauba pečuje o všechny druhy nábytku a dýhy a dodává jim hluboký a dlouhotrvající lesk. Kombinace čisticích látek a pečujících olejů dokonale odstraňuje prach, nečistoty a otisky rukou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deluxe Schaum 300ml Mobelpflege - pěna na nábytek
Voskový ošetřovací sprej na nábytek Karnauba pečuje o všechny druhy nábytku a dýhy a dodává jim hluboký a dlouhotrvající lesk. Kombinace čisticích látek a pečujících olejů dokonale odstraňuje prach, nečistoty a otisky rukou. Jak používat: Před použitím plechovku protřepejte! Očištěný povrch rovnoměrně nastříkejte ze vzdálenosti asi 20 cm. Rozetřete ji čistým hadříkem a poté otřete. Při čištění menších ploch se doporučuje nanést přípravek přímo na čistý a suchý hadřík a poté povrch otřít. V případě citlivých prvků dřeva nebo dýhy se doporučuje zkontrolovat vnitřek nejprve na nenápadném místě. Nedoporučuje se používat na čerstvé, nekonzervované dřevo. Nestříkejte podlahu - hrozí uklouznutí. Nebezpečí H222 Extrémně hořlavý aerosol.H229 Nádoba je pod tlakem: Při zahřívání se může roztrhnout. P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení.Nekuřte.P211 Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiného zdroje zapálení.P251 Nepropichujte ani nespalujte, a to ani po použití.P410 + P412 Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám nad 50 oCP501 Odstraňte obsah/nádobu oprávněnému příjemci odpadu v souladu s národními předpisy. Složení: méně než 5% neiontové povrchově aktivní látky, vůně, CITRAL, GERANIOL, BENZOÁT SODNÝ. Datum spotřeby je uvedeno na obalu

Varování! H229 Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout.

Varování! H222 Extrémně hořlavý

Extrémně hořlavý

 

Balení 300 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Na nábytek
Hmotnost: 0.315 kg
VAROVÁNÍ!: H229 Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout.
Varování!: H222 Extrémně hořlavý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení